Osrodek

 

Home
Osrodek
Lokalizacja
Wycieczki
Galeria
Kontakt
 

 

Home > Ośrodek

 

Ośrodek "U ob. WIESIÓW" - Agroturystyka posiada miejsca noclegowe w pokojach 2, 3, 4 - osobowych – pokoje z łazienkami lub typu "studio".

 

Osoby indywidualne i rodziny serdecznie zapraszamy wraz ze swoimi domowymi pupilami. Duży ogrodzony teren sprawi, że wasz pies będzie mógł się swobodnie wybiegać. Proponujemy Państwu bardzo smaczne  posiłki z domowej kuchni

 

 

Ośrodek  "U ob. WIESIÓW" wyposażony jest w salę telewizyjną z kawiarenką internetową, salę kominkową, boisko do siatkówki, koszykówki, plac zabaw dla dzieci, salę do gry w tenisa stołowego oraz salę do organizowania dyskotek. Przygotowane jest również miejsce na organizację ognisk, Dla amatorów wędkowania znajdzie się wiele ciekawych miejsc - między innymi zalew wodny w Bukówce na rzece Bóbr.

 

 
  

Istnieje możliwość skorzystania z krytego basenu w Kamiennej Górze. W okolicy znajduje się sieć oznakowanych biegowych tras rowerowych, pieszych i narciarskich. W odległości ok. 5 km. od Ośrodka zlokalizowany jest orczykowy wyciąg narciarski o długości 650 m. oraz wyciąg talerzykowy dla początkujących. Możliwe jest także korzystanie z wyciągów narciarskich po stronie czeskiej (dojazd ok. 8 do 15 km.).

 

Copyright(c) 2005 U ob.Wiesiów. All rights reserved.
info@uobwiesiow.pl